Programma

zaterdag 4 februari
Sportlust Vroomshoop JO9-1 - Bergentheim JO9-1 08:30
Bergentheim MO15-1 - v.v. Hellendoorn MO15-1 10:00
PH JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 10:30
Vilsteren JO11-1JM - Bergentheim JO11-2 10:45
DOS '37 VR1 - Bergentheim VR3 12:45
zaterdag 11 februari
Bergentheim JO11-2 - Kloosterhaar JO11-1JM 09:00
Bergentheim JO9-1 - SVV '56 JO9-1 09:00
Bergentheim JO17-1JM - Daarlerveen JO17-1 10:30
DETO MO15-1 - Bergentheim MO15-1 11:00
Bergentheim VR3 - Den Ham VR2 12:30
zaterdag 18 februari
SJO JVZ MO15-1 - Bergentheim MO15-1 12:00
zaterdag 4 maart
DOS '37 JO9-3 - Bergentheim JO9-1 08:30
Hardenberg '85 MO11-1 - Bergentheim JO11-2 09:45
Bergentheim MO15-1 - F.C. Ommen MO15-1 10:00
Bergentheim VR3 - Oranje Nassau VR2 12:30
Hardenberg '85 JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 12:50
zaterdag 11 maart
DVC Dedemsvaart JO11-2 - Bergentheim JO11-2 08:30
Vroomshoopse Boys JO9-2 - Bergentheim JO9-1 08:30
Hulzense Boys MO15-1 - Bergentheim MO15-1 10:30
Bergentheim JO17-1JM - RSC JO17-1JM 10:30
ST: EMMS/SC Lutten VR2 - Bergentheim VR3 11:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-4 09:00
Bergentheim JO9-1 - Voorwaarts V. JO9-2 09:00
ASV '57 JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 10:30
v.v. Hellendoorn MO15-1 - Bergentheim MO15-1 10:45
Bergentheim VR3 - HHC Hardenberg VR4 12:30
zaterdag 25 maart
Excelsior '31 VR1 - Bergentheim VR3 11:00
De Zweef MO15-1 - Bergentheim MO15-1 11:45
Juventa '12 JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 13:15
zaterdag 1 april
Bergentheim MO15-1 - SJO JVZ MO15-1 10:30
Bergentheim JO17-1JM - Vroomshoopse Boys JO17-2 12:15
Bergentheim VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
zaterdag 8 april
Bergentheim JO17-1JM - PH JO17-2 11:00
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 14:30
zaterdag 15 april
F.C. Ommen MO15-1 - Bergentheim MO15-1 08:45
Daarlerveen JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 11:30
Marienberg VR2 - Bergentheim VR3 12:30
zaterdag 22 april
Bergentheim MO15-1 - DETO MO15-1 10:00
Bergentheim JO17-1JM - Hardenberg '85 JO17-1 12:15
Bergentheim VR3 - v.v. Hellendoorn VR3 12:30