De Kanaalderby Bergentheim tegen Mariënberg eindigt onbeslist.
Dames Bergentheim strijden voor de winst
Voorbeschouwing v.v. Bergentheim - Mariënberg
VOLGENDE WEDSTRIJD:
Avereest 1 - Bergentheim 1
4 mei 2024 | 14:30

Tussenstand TOTO




1 Michel Plaggenmarsch270
2 Sander Lamberink
245
3 Bert Luisman230
4Hans Pullen230
Bekijk alle scores

Wedstrijden

maandag 22 april
Bergentheim MO15-1 - Hardenberg '85 MO15-1 19:00
Bergentheim MO13-1 - HHC Hardenberg MO13-1 19:00
dinsdag 23 april
RKSV Bornerbroek JO13-1 - Bergentheim JO13-1 19:00
woensdag 24 april
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 9 19:30
Bergentheim VR2 - Avereest VR1 20:00
HHC Hardenberg VR25+1 - Bergentheim VR25+1 20:15
DVC Dedemsvaart 2 (futsal) - Bergentheim 1 21:00
woensdag 1 mei
Bergentheim 3 - EMMS 1 19:30
Enter Vooruit VR25+1 - Bergentheim VR25+1 20:00
zaterdag 4 mei
Bergentheim JO17-1 - avc Heracles JO17-1 10:30
HHC Hardenberg 9 - Bergentheim 3 14:30
Avereest 1 - Bergentheim 1 14:30
Bergentheim 5 - Vroomshoopse Boys 6 14:30
maandag 6 mei
Bergentheim JO12-1 - JCLE JO12-1 18:30
zaterdag 20 april
Langeveen JO17-1 - Bergentheim JO17-1 2 - 0
Bergentheim 1 - Marienberg 1 0 - 0
Bergentheim 2 - F.C. Ommen 3 2 - 3
HHC Hardenberg VR3 - Bergentheim VR2 0 - 0
Bergentheim JO15-1 - Rohda Raalte JO15-3 3 - 5
woensdag 17 april
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 1 - 7
zaterdag 13 april
SP Daarle 1 - Bergentheim 1 0 - 6
Bergentheim 4 - EMMS 3 1 - 3
Lemele 2 - Bergentheim 3 0 - 2
Bergentheim VR2 - Hardenberg '85 VR1 8 - 0
FC Aramea MO17-1 (buiten mededinging) - Bergentheim MO15-1 3 - 1
Vroomshoopse Boys JO15-3 - Bergentheim JO15-1 3 - 4
Bergentheim JO17-1 - SV De Lutte JO17-1 1 - 2
zaterdag 6 april
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 2 - 0

Bergentheim 1

4e klasse

W G V D P
1 Bergentheim 1 12 5 5 44 41
2 DES 1 12 2 8 43 38
3 SC Lutten 1 11 3 8 44 36
4 s.v. Rijssen 1 11 3 8 44 36
5 Bruchterveld 1 10 5 7 36 35
6 RKSV Bornerbroek 1 11 2 9 43 35
7 Voorwaarts V. 1 9 6 7 42 33
8 Hardenberg '85 1 10 3 9 38 33
9 Avereest 1 9 4 9 39 31
10 GFC 1 9 3 10 31 30
11 Marienberg 1 8 5 9 42 29
12 avc Heracles 1 9 1 12 34 28
13 Kloosterhaar 1 7 3 12 23 24
14 SP Daarle 1 3 1 18 25 10

Bergentheim 2

2e klasse

W G V D P
1 Den Ham 2 12 3 1 33 39
2 DVC Dedemsvaart 2 12 3 3 56 39
3 Nieuwleusen SV 2 11 3 2 42 36
4 Hardenberg '85 2 7 3 6 24 24
5 Bruchterveld 2 5 6 6 29 21
6 DETO 3 6 1 9 31 19
7 F.C. Ommen 3 6 1 9 21 19
8 Bergentheim 2 5 1 10 20 16
9 Marienberg 2 3 2 11 21 11
10 HHC Hardenberg 3 3 1 13 19 10

Bergentheim 3

5e klasse

W G V D P
1 HHC Hardenberg 9 17 0 1 69 51
2 DVC Dedemsvaart 3 15 1 2 61 46
3 Bergentheim 3 14 1 2 50 43
4 Nieuwleusen SV 4 10 0 8 55 30
5 F.C. Ommen 7 8 0 10 52 24
6 DKB 2 6 4 8 43 22
7 Gramsbergen 5 6 4 10 37 22
8 Daarlerveen 3 6 3 8 37 21
9 HHC Hardenberg 10 6 2 11 29 20
10 Lemele 2 5 1 11 26 16
11 Den Ham 4 4 1 15 29 13
12 Hardenberg '85 5 3 1 14 28 10

Bergentheim 4

6e klasse

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart 5 16 0 2 84 48
2 Nieuwleusen SV 6 14 1 4 68 43
3 ASC '62 6 12 3 5 60 39
4 Avereest 3 10 3 7 52 33
5 Gramsbergen 6 10 2 6 65 32
6 EMMS 3 9 3 6 48 30
7 Bruchterveld 3 8 3 9 46 27
8 Bergentheim 4 6 4 9 34 22
9 F.C. Ommen 10 6 3 11 41 21
10 SC Lutten 4 4 2 12 31 14
11 DKB 3 4 1 12 24 13
12 HHC Hardenberg 11 0 3 16 13 3

Bergentheim 5

6e klasse

W G V D P
1 Voorwaarts V. 4 17 0 2 75 51
2 Vroomshoopse Boys 6 11 3 5 53 36
3 Den Ham 8 11 2 4 41 35
4 HHC Hardenberg 16 11 2 5 54 35
5 Marienberg 3 8 4 7 29 28
6 Kloosterhaar 3 8 4 7 35 28
7 DOS '37 9 8 3 8 46 27
8 Bergentheim 5 7 3 10 44 24
9 Daarlerveen 4 7 2 8 33 23
10 Sportlust Vroomshoop 2 4 4 10 39 16
11 DETO 9 2 3 14 30 9
12 SVV '56 4 1 4 15 27 7

Bergentheim 6

6e klasse

W G V D P
1 SC Lutten 3 16 2 0 113 50
2 Bruchterveld 4 12 2 4 56 38
3 DVC Dedemsvaart 7 10 1 7 60 31
4 Gramsbergen 7 9 1 7 53 28
5 DVC Dedemsvaart 6 5 8 4 29 23
6 HHC Hardenberg 14 6 4 7 35 22
7 Bergentheim 6 6 2 9 34 20
8 HHC Hardenberg 15 5 4 7 39 19
9 Marienberg 4 5 2 12 40 17
10 F.C. Ommen 11 3 3 10 26 12
11 Hardenberg '85 6 2 3 12 28 9

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) 15 2 2 137 47
2 HHC Hardenberg 2 12 4 3 132 40
3 Gramsbergen 2 11 3 6 151 36
4 Gramsbergen 4 10 2 7 116 32
5 HHC Hardenberg 4 10 2 8 121 32
6 ZVO/De Herberg 1 10 0 8 81 30
7 ZVO/De Herberg 2 9 1 9 101 28
8 Bergentheim 1 9 1 11 105 28
9 Gramsbergen 3 5 1 12 90 16
10 HHC Hardenberg 3 5 0 10 50 15
11 Bruchterveld 1 3 3 12 65 12
12 HHC Hardenberg 5 3 1 14 63 10

Bergentheim 2

4e klasse

W G V D P
1 ZVO/De Herberg 4 18 1 2 155 55
2 Bergentheim 2 16 2 3 119 50
3 DVC Dedemsvaart 4 (futsal) 13 3 3 108 42
4 EMMS 1 12 1 7 125 37
5 Marienberg 2 11 1 5 77 34
6 Dalfsen 2 11 1 8 122 34
7 Gramsbergen 5 8 2 11 118 26
8 HHC Hardenberg 9 8 1 11 73 25
9 Marienberg 1 6 2 13 81 20
10 DVC Dedemsvaart 3 (futsal) 4 3 12 58 15
11 DVC Dedemsvaart 5 (futsal) 3 1 18 73 10
12 Bergentheim 3 1 0 18 40 3

Bergentheim 3

4e klasse

W G V D P
1 ZVO/De Herberg 4 18 1 2 155 55
2 Bergentheim 2 16 2 3 119 50
3 DVC Dedemsvaart 4 (futsal) 13 3 3 108 42
4 EMMS 1 12 1 7 125 37
5 Marienberg 2 11 1 5 77 34
6 Dalfsen 2 11 1 8 122 34
7 Gramsbergen 5 8 2 11 118 26
8 HHC Hardenberg 9 8 1 11 73 25
9 Marienberg 1 6 2 13 81 20
10 DVC Dedemsvaart 3 (futsal) 4 3 12 58 15
11 DVC Dedemsvaart 5 (futsal) 3 1 18 73 10
12 Bergentheim 3 1 0 18 40 3

Bergentheim VR1

2e klasse

W G V D P
1 Bergentheim VR1 14 2 2 54 44
2 ZAC VR1 13 3 2 71 42
3 HHC Hardenberg VR1 12 2 4 48 38
4 Gramsbergen VR1 8 2 8 33 26
5 De Weide VR1 8 1 9 48 25
6 Blauw Wit '66 VR1 6 4 9 36 22
7 Vitesse'63 VR1 6 3 9 39 21
8 SC Genemuiden VR1 6 3 9 35 21
9 SVO De Zweef/ DES VR1 7 0 11 41 21
10 Pesse VR1 4 4 11 21 16
11 Quick '20 VR1 3 2 13 25 11

Bergentheim VR2

4e klasse

W G V D P
1 F.C. Ommen VR2 13 4 1 68 43
2 Marienberg VR1 13 1 4 56 40
3 DVC Dedemsvaart VR1 12 3 4 56 39
4 Avereest VR1 11 4 2 63 37
5 Bergentheim VR2 10 2 5 44 32
6 HHC Hardenberg VR3 8 1 8 38 25
7 Gramsbergen VR2 7 3 8 33 24
8 IJVV VR3 4 2 10 21 14
9 Hardenberg '85 VR1 2 3 12 20 9
10 Hulzense Boys VR2 2 2 15 18 8
11 SVO De Zweef/ DES VR2 2 1 15 12 7

Bergentheim VR3

5e klasse

W G V D P
1 ASC '62 VR2 15 2 0 65 47
2 ST: EMMS/SC Lutten VR1 14 2 2 60 44
3 USV VR1 10 4 3 55 34
4 Nieuwleusen SV VR2 8 3 5 39 27
5 WVF VR2 8 3 5 48 27
6 Berkum VR3 6 3 7 46 21
7 HHC Hardenberg VR4 6 2 9 21 20
8 F.C. Ommen VR3 6 0 11 25 18
9 Marienberg VR2 4 1 12 26 13
10 Bergentheim VR3 3 1 14 16 10
11 Gramsbergen VR3 2 1 14 17 7

Bergentheim VR25+1

Poule Midweeks

W G V D P
1 Heino VR25+1 7 0 0 54 21
2 Raalte VR25+2 4 0 1 39 12
3 SVV '56 VR25+1 3 2 2 17 11
4 Bergentheim VR25+1 3 1 1 12 10
5 SJO VCHW VR25+1 2 0 4 9 6
6 Kloosterhaar VR25+1 1 1 3 6 4
7 Heino VR25+2 1 0 5 9 3
8 EMMS VR25+1 1 0 6 17 3

Bergentheim MO17-1 (9-tal)

2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

W G V D P
1 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 5 0 1 31 15
2 Vroomshoopse Boys MO17-1 4 1 1 24 13
3 Bergentheim MO17-1 (9-tal) 4 0 2 24 12
4 Den Ham MO17-1 2 1 3 12 7
5 Bruchterveld MO17-1 2 0 4 10 6
6 DVC Dedemsvaart MO17-1 2 0 4 15 6
7 HHC Hardenberg MO17-2 (9-tal) 1 0 5 11 3

Bergentheim MO15-1

2e klasse (2e fase)

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart MO15-1 6 0 0 26 18
2 SVO Wierden MO15-2 4 0 2 24 12
3 Hardenberg '85 MO15-1 4 0 3 25 12
4 DOS '37 MO15-1 3 1 2 20 10
5 DETO MO15-1 3 0 4 21 9
6 Bergentheim MO15-1 2 0 5 11 6
7 Lemele MO15-1 1 1 4 12 4
8 Vroomshoopse Boys MO15-1 1 0 4 9 3

Bergentheim MO13-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

W G V D P
1 TVC '28 MO13-1 (9-tal) 6 0 0 100 18
2 EMOS MO13-1 5 0 1 33 15
3 avc Heracles MO13-1 4 0 2 35 12
4 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) 2 0 3 24 6
5 Bergentheim MO13-1 2 0 4 10 6
6 FC Eibergen MO13-1 (9-tal) 1 0 4 9 3
7 Oranje Nassau MO13-2 (9-tal) 0 0 6 6 0

Bergentheim JO19-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 avc Heracles JO19-1 6 0 1 31 18
2 DOS '37 JO19-1 4 1 2 16 13
3 Gramsbergen JO19-1 4 0 3 18 12
4 Juventa '12 JO19-1 3 2 2 11 11
5 Bergentheim JO19-1 3 1 3 25 10
6 De Esch JO19-1 3 0 4 21 9
7 UD W. JO19-1 2 1 4 11 7
8 SV De Lutte JO19-1 0 1 6 9 1

Bergentheim JO17-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DKB JO17-1 6 0 0 36 18
2 Gramsbergen JO17-1 3 2 1 23 11
3 Bergentheim JO17-1 2 2 2 10 8
4 Berkum JO17-2 2 1 3 15 7
5 SJO FC Dalfsen JO17-2 2 1 3 9 7
6 F.C. Ommen JO17-2 1 1 4 11 4
7 Heino JO17-2 0 3 3 9 3

Bergentheim JO17-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 Nieuwleusen SV JO17-2 6 0 1 41 18
2 HHC Hardenberg JO17-4 4 1 2 21 13
3 Vilsteren JO17-1JM 4 1 2 22 13
4 USV JO17-1 4 1 2 21 13
5 F.C. Ommen JO17-3 3 0 4 24 9
6 JCLE JO17-1 3 0 4 24 9
7 Gramsbergen JO17-2 2 1 4 16 7
8 Bergentheim JO17-2 0 0 7 6 0

Bergentheim JO15-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 6 0 0 47 18
2 DKB JO15-1 3 1 2 18 10
3 VMC JO15-1JM 3 1 2 12 10
4 Hardenberg '85 JO15-1 3 0 3 28 9
5 HHC Hardenberg JO15-2 3 0 3 17 9
6 Vroomshoopse Boys JO15-2 2 0 4 16 6
7 Bergentheim JO15-1 0 0 6 3 0

Bergentheim JO13-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DKB JO13-1 6 0 1 42 18
2 Bergentheim JO13-1 6 0 1 37 18
3 Gramsbergen JO13-1JM 6 0 1 35 18
4 Voorwaarts V. JO13-1 3 1 3 23 10
5 Vroomshoopse Boys JO13-2 3 0 4 24 9
6 Marienberg JO13-1JM 1 2 4 19 5
7 HHC Hardenberg JO13-2JM 0 2 5 17 2
8 DVC Dedemsvaart JO13-2 0 1 6 10 1

Bergentheim JO12-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Bruchterveld JO12-1 7 0 0 73 21
2 HHC Hardenberg JO12-2 JM 5 0 1 45 15
3 Hardenberg '85 JO12-1JM 4 1 2 59 13
4 Bergentheim JO12-1 3 1 2 31 10
5 JCLE JO12-1 2 1 4 29 7
6 Hardenberg '85 JO12-2JM 1 0 3 7 3
7 DVC Dedemsvaart JO12-2 1 0 5 10 3
8 Gramsbergen JO12-2JM 0 1 6 16 1

Bergentheim JO11-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart JO11-1 6 0 1 61 18
2 Lemelerveld JO11-1 6 0 1 51 18
3 Bergentheim JO11-1 5 1 1 38 16
4 Gramsbergen JO11-1 4 1 2 39 13
5 Lemelerveld JO11-2 2 1 4 31 7
6 Hardenberg '85 JO11-1JM 2 1 4 24 7
7 HHC Hardenberg JO11-2 1 0 6 15 3
8 F.C. Ommen JO11-3 0 0 7 12 0

Bergentheim JO10-1

4e klasse (3e fase)

W G V D P

Bergentheim JO10-2

4e klasse (3e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-2JM

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-3

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO8-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO8-2

5e klasse (2e fase)

W G V D P