Je trainingspak met je eigen naam
Overname sleutelplan
Overhandiging trainingspakken
VOLGENDE WEDSTRIJD:
Wilhelminaschool 1 - Bergentheim 1
22 januari 2022 | 14:30

Tussenstand TOTO




1 Eric Hein 150
2 Hans Pullen 135
3 Harm Withaar
125
4 Lucas Grimmerink
110
Bekijk alle scores

Wedstrijden

zaterdag 22 januari
ASV '57 JO11-1JM - Bergentheim JO11-1 09:00
JCLE JO11-2 - Bergentheim JO11-2 09:00
Bergentheim JO9-1 - Hardenberg '85 JO9-1JM 09:00
Bergentheim JO8-1 - F.C. Ommen JO8-3 09:00
DKB JO8-1G - Bergentheim JO8-2 09:00
Bergentheim MO11-1 - De Weide MO11-1 10:00
Bergentheim JO15-2 - Vroomshoopse Boys JO15-4 10:45
Wilhelminaschool 1 - Bergentheim 1 14:30
Bergentheim 4 - HHC Hardenberg 13 14:30
woensdag 26 januari
Bergentheim 2 - SSA DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 29 januari
Hardenberg '85 MO11-1 - Bergentheim MO11-1 08:30
F.C. Ommen JO11-3JM - Bergentheim JO11-2 08:45
USV JO15-2 - Bergentheim JO15-2 09:00
Bergentheim JO11-1 - Heracles avc JO11-3JM 09:00
zaterdag 18 december
Luctor Et Emergo VR1 - Bergentheim VR3
Bergentheim 3 - HHC Hardenberg 6 1 - 4
Enter JO19-1 - Bergentheim JO19-1 6 - 2
De Zweef VR2 - Bergentheim VR2 1 - 5
Bergentheim 4 - Kloosterhaar 3 7 - 4
Daarlerveen JO15-1 - Bergentheim JO15-2 4 - 4
Oranje Nassau JO13-3 - Bergentheim JO13-1
Bruchterveld MO17-1 - Bergentheim MO17-1 2 - 2
Oranje Nassau JO15-2 - Bergentheim JO15-1 3 - 0
zaterdag 11 december
DOS '37 8 - Bergentheim 7 4 - 1
v.v. Hellendoorn VR2 - Bergentheim VR2
Bergentheim JO19-1 - Lemelerveld JO19-1 1 - 4
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 1 - 3
Bruchterveld JO15-1JM - Bergentheim JO15-2 14 - 2

Bergentheim VR1

W G V D P

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 De Zweef 1 8 0 1 24 24
2 Oranje Nassau 1 6 3 0 27 21
3 v.v. Hellendoorn 1 5 3 0 29 18
4 Bergentheim 1 5 3 1 20 18
5 Marienberg 1 5 3 1 14 18
6 SVVN 1 4 1 3 17 13
7 Bruchterveld 1 4 0 4 15 12
8 DES 1 3 1 3 10 10
9 AJC '96 1 1 3 3 12 6
10 Hardenberg '85 1 2 0 6 10 6
11 Wilhelminaschool 1 1 2 5 11 5
12 ASV '57 1 1 1 5 6 4
13 Voorwaarts V. 1 1 0 7 3 3
14 Kloosterhaar 1 0 2 7 3 2

Bergentheim 2

3e klasse

W G V D P
1 SC Lutten 2 7 0 1 25 21
2 Bruchterveld 2 6 1 1 19 19
3 DOS '37 3 5 2 0 21 17
4 Bergentheim 2 5 0 3 22 15
5 HHC Hardenberg 4 3 2 2 18 11
6 Marienberg 2 2 4 2 18 10
7 DETO 3 3 1 4 15 10
8 Vroomshoopse Boys 3 3 0 5 20 9
9 Zwolsche Boys 3 2 0 5 18 6
10 Voorwaarts V. 2 2 0 6 13 6
11 Den Ham 3 1 2 4 13 5
12 Gramsbergen 3 1 0 7 8 3

Bergentheim 3

5e klasse

W G V D P
1 Hardenberg '85 4 8 0 0 41 24
2 F.C. Ommen 5 7 1 1 27 22
3 HHC Hardenberg 7 5 0 2 22 15
4 Voorwaarts V. 3 5 0 3 22 15
5 Den Ham 4 3 2 4 13 11
6 Gramsbergen 4 3 0 4 16 9
7 HHC Hardenberg 6 3 0 5 20 9
8 Daarlerveen 2 3 0 6 27 9
9 Vroomshoopse Boys 4 2 2 3 13 8
10 Bruchterveld 3 2 2 5 21 8
11 Bergentheim 3 2 1 5 14 7
12 SVV '56 2 1 2 6 23 5

Bergentheim 4

6e klasse

W G V D P
1 Bergentheim 4 8 0 0 59 24
2 Vroomshoopse Boys 6 7 0 2 39 21
3 HHC Hardenberg 13 6 0 2 31 18
4 HHC Hardenberg 14 5 0 4 23 15
5 DETO 7 4 1 2 12 13
6 SC Lutten 5 4 0 4 23 12
7 Marienberg 4 3 1 5 17 10
8 Kloosterhaar 3 3 0 4 21 9
9 SVV '56 4 2 0 4 17 6
10 Gramsbergen 6 1 0 7 12 3
11 Hardenberg '85 7 0 0 9 6 0

Bergentheim 5

6e klasse

W G V D P
1 Den Ham 5 8 1 0 45 25
2 SSA DVC Dedemsvaart 3 8 0 0 46 24
3 HHC Hardenberg 11 5 2 1 28 17
4 Lemelerveld 2 5 0 3 29 15
5 Voorwaarts V. 4 5 0 4 25 15
6 Marienberg 3 4 1 5 31 13
7 Sportlust Vroomshoop 2 3 1 3 23 10
8 DOS '37 9 3 0 5 15 9
9 Hardenberg '85 6 3 0 6 21 9
10 Bergentheim 5 2 1 6 18 7
11 F.C. Ommen 7 2 0 7 25 6
12 SC Lutten 3 1 0 9 16 3

Bergentheim 6

6e klasse

W G V D P
1 HHC Hardenberg 12 7 0 1 37 21
2 Hulzense Boys 7 6 1 2 32 19
3 s.v. Rijssen 7 5 1 3 26 16
4 v.v. Hellendoorn 5 5 0 3 22 15
5 SVZW 13 4 1 3 19 13
6 Excelsior '31 15 4 1 3 14 13
7 F.C. Ommen 8 2 2 3 23 8
8 Oranje Nassau 8 2 1 4 12 7
9 Den Ham 6 2 1 5 13 7
10 Bergentheim 6 1 1 6 14 4
11 De Zweef 6 1 1 6 12 4

Bergentheim 7

6e klasse

W G V D P
1 MVV '69 2 9 0 0 43 27
2 Hulzense Boys 6 7 0 2 35 21
3 SVZW 12 5 1 3 38 16
4 DES 6 5 1 3 18 16
5 DOS '37 8 5 0 3 24 15
6 Lemele 2 4 1 5 31 13
7 De Zweef 4 Zat. 3 1 5 16 10
8 Bergentheim 7 3 1 5 16 10
9 F.C. Ommen 9 3 0 5 14 9
10 Den Ham 7 2 2 4 17 8
11 Excelsior '31 13 1 1 6 21 4
12 v.v. Hellendoorn 6 1 0 7 9 3

Bergentheim JO13-1

4e klasse

W G V D P
1 Almelo JO13-1 9 0 0 81 27
2 Marienberg JO13-1JM 7 0 2 71 21
3 Langeveen JO13-1JM 6 2 3 46 20
4 HHC Hardenberg JO13-3JM 6 1 4 25 19
5 Oranje Nassau JO13-3 5 2 3 33 17
6 SVZW JO13-2 5 1 2 35 16
7 Voorwaarts V. JO13-2 4 2 4 41 14
8 Bergentheim JO13-1 4 0 3 27 12
9 Vroomshoopse Boys JO13-3JM 3 0 8 11 9
10 Den Ham JO13-3JM 2 2 7 28 8
11 Luctor Et Emergo JO13-2 1 1 7 23 4
12 Gramsbergen JO13-2JM 0 1 9 14 1

Bergentheim JO15-1

2e klasse

W G V D P
1 Borne JO15-1 7 1 2 30 22
2 SVVN JO15-1 7 1 3 39 22
3 Oranje Nassau JO15-2 7 1 3 46 22
4 De Tukkers JO15-1 6 2 2 27 20
5 GFC JO15-1 5 3 1 31 18
6 Enter Vooruit JO15-1JM 5 1 5 40 16
7 Enter JO15-1 5 1 5 34 16
8 Reutum JO15-1 5 1 5 32 16
9 SVZW JO15-1 4 0 6 31 12
10 Bergentheim JO15-1 2 3 5 17 9
11 Gramsbergen JO15-1JM 1 3 7 12 6
12 NEO JO15-3 0 1 10 4 1

Bergentheim JO15-2

5e klasse

W G V D P
1 Bruchterveld JO15-1JM 8 1 0 102 25
2 Voorwaarts V. JO15-1 6 2 2 39 20
3 Bergentheim JO15-2 6 1 3 40 19
4 Daarlerveen JO15-1 5 3 1 58 18
5 TVC '28 JO15-2 4 1 3 22 13
6 Daarle SP JO15-1JM 3 2 4 26 11
7 DETO JO15-3JM 3 0 5 19 9
8 Juventa '12 JO15-3 2 2 3 23 8
9 Stevo JO15-3 2 1 5 13 7
10 Den Ham JO15-3 1 1 7 17 4
11 DOS '37 JO15-3 1 0 8 8 3

Bergentheim JO17-1JM

2e klasse

W G V D P
1 ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-1 8 3 0 60 27
2 Gramsbergen JO17-1 7 0 4 30 21
3 Marienberg JO17-1 6 2 2 31 20
4 F.C. Ommen JO17-2 6 1 3 36 19
5 Bergentheim JO17-1JM 6 1 3 31 19
6 SVVN JO17-1JM 6 0 3 34 18
7 SP Daarle JO17-1 5 2 1 33 17
8 Berkum JO17-2 4 0 5 28 12
9 SJO FC Dalfsen JO17-2 2 1 6 20 7
10 JCLE JO17-1 1 0 6 15 3
11 SJO JCHW JO17-1 1 0 9 19 3
12 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2 0 0 10 19 0

Bergentheim JO17-2d

4e klasse

W G V D P
1 Lemele JO17-1JM 8 0 0 62 24
2 Lemelerveld JO17-2 7 0 1 55 21
3 HHC Hardenberg JO17-4 6 1 2 39 19
4 ST: SVV'56/Kloosterhaar JO17-2 3 2 3 35 11
5 Gramsbergen JO17-3 3 0 4 24 9
6 F.C. Ommen JO17-4 2 3 3 19 9
7 SJO FC Dalfsen JO17-4 3 0 5 22 9
8 Vroomshoopse Boys JO17-3 2 1 6 11 7
9 Den Ham JO17-3 1 1 6 8 4
10 Bergentheim JO17-2d 1 0 6 16 3

Bergentheim JO19-1

1e klasse

W G V D P
1 Enter Vooruit JO19-1 8 3 0 59 27
2 Lemelerveld JO19-1 7 2 1 29 23
3 Luctor Et Emergo JO19-1 6 2 3 33 20
4 SDOL JO19-1 5 0 4 27 15
5 PH JO19-1JM 5 0 5 34 15
6 DES JO19-1 5 0 5 30 15
7 Enter JO19-1 4 2 5 35 14
8 Gramsbergen JO19-1 4 1 2 27 13
9 Juventa '12 JO19-1 2 1 4 10 7
10 DOS '37 JO19-1 1 2 6 13 5
11 Rohda Raalte JO19-2 1 2 6 19 5
12 Bergentheim JO19-1 1 1 8 20 4

Bergentheim JO8-1

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO8-2

6e klasse (2e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-1

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO11-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 DETO JO11-1 5 0 1 59 15
2 Juventa '12 JO11-1 5 0 1 35 15
3 DES JO11-1 4 1 1 30 13
4 v.v. Hellendoorn JO11-1 3 1 2 30 10
5 DOS '37 JO11-1JM 2 0 4 20 6
6 Den Ham JO11-1JM 2 0 4 18 6
7 Hulzense Boys JO11-1 1 0 5 15 3
8 Bergentheim JO11-1 1 0 5 9 3

Bergentheim JO11-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Bruchterveld JO11-1 6 0 0 65 18
2 Vroomshoopse Boys JO11-3JM 5 0 1 53 15
3 Gramsbergen JO11-2 4 0 2 53 12
4 Bergentheim JO11-2 3 1 2 44 10
5 JCLE JO11-2 2 0 4 31 6
6 Marienberg JO11-1JM 2 0 4 28 6
7 HHC Hardenberg JO11-3 1 1 4 46 4
8 F.C. Ommen JO11-4JM 0 0 6 4 0

Bergentheim MO11-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Elim MO11-1 6 0 0 50 18
2 SJO FC Dalfsen MO11-1 4 0 2 51 12
3 Hardenberg '85 MO11-1 4 0 2 21 12
4 Bergentheim MO11-1 3 0 3 25 9
5 De Weide MO11-1 3 0 3 32 9
6 SSA DVC Dedemsvaart MO11-1 2 0 4 14 6
7 SJO FC Coevorden MO11-1 2 0 4 18 6
8 SVO BDE MO11-1 0 0 6 6 0

Bergentheim MO15-1

2e klasse

W G V D P
1 Bergentheim MO15-1 0 0 0 0 0
2 Hardenberg '85 MO15-1 0 0 0 0 0
3 Heino MO15-1 0 0 0 0 0
4 v.v. Hellendoorn MO15-1 0 0 0 0 0
5 Hulzense Boys MO15-1 0 0 0 0 0
6 IJVV MO15-2 0 0 0 0 0
7 SJO FC Dalfsen MO15-1 0 0 0 0 0
8 SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 0 0 0 0 0
9 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO15-1 0 0 0 0 0
10 Vroomshoopse Boys MO15-1 0 0 0 0 0
11 WVF MO15-1 0 0 0 0 0
12 De Zweef MO15-1 0 0 0 0 0

Bergentheim MO17-1

2e klasse

W G V D P
1 ASV '57 MO17-1 0 0 0 0 0
2 Bergentheim MO17-1 0 0 0 0 0
3 Bruchterveld MO17-1 0 0 0 0 0
4 Den Ham MO17-1 0 0 0 0 0
5 DETO MO17-2 0 0 0 0 0
6 Hardenberg '85 MO17-1 0 0 0 0 0
7 HHC Hardenberg MO17-1 0 0 0 0 0
8 Lemelerveld MO17-1 0 0 0 0 0
9 F.C. Ommen MO17-1 0 0 0 0 0
10 Rohda Raalte MO17-1 0 0 0 0 0
11 SJO FC Dalfsen MO17-2 0 0 0 0 0
12 Sportlust Vroomshoop MO17-2 0 0 0 0 0

Bergentheim VR1

2e klasse

W G V D P
1 Sparta Nijkerk VR1 6 0 0 24 18
2 SC Genemuiden VR1 5 1 0 21 16
3 HHC Hardenberg VR1 5 1 2 25 16
4 F.C. Ommen VR1 4 1 2 24 13
5 DTS '35 Ede VR2 4 0 3 18 12
6 ASC '62 VR1 3 1 2 19 10
7 Bergentheim VR1 3 0 4 18 9
8 Be Quick '28 VR3 2 0 5 10 6
9 DVS'33 Ermelo VR1 1 2 4 11 5
10 ZAC VR1 1 0 5 11 3
11 ZVV '56 VR1 0 0 7 5 0

Bergentheim VR2

4e klasse

W G V D P
1 Hulzense Boys VR1 8 0 0 29 24
2 SVZW VR1 7 0 0 52 21
3 Bergentheim VR2 5 2 2 27 17
4 F.C. Ommen VR2 5 0 3 21 15
5 Hardenberg '85 VR1 4 2 2 20 14
6 Marienberg VR1 4 0 5 22 12
7 MVV '69 VR1 3 1 3 23 10
8 SSA DVC Dedemsvaart VR1 3 1 5 27 10
9 De Zweef VR2 2 2 5 11 8
10 DES VR1 2 0 7 13 6
11 Gramsbergen VR2 1 2 6 13 5
12 v.v. Hellendoorn VR2 1 0 7 5 3

Bergentheim VR30+1

1e klasse

W G V D P
1 Bergentheim VR30+1 4 1 0 15 13
2 UD W. VR30+1 2 1 1 13 7
3 KOSC VR30+1 0 0 5 2 0

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 HHC Hardenberg 5 7 0 1 53 21
2 HHC Hardenberg 2 4 2 0 31 14
3 Gramsbergen 4 3 2 5 52 11
4 SSA DVC Dedemsvaart 3 3 1 1 22 10
5 Voorwaarts V. 1 2 2 2 32 8
6 Bruchterveld 1 2 0 3 15 6
7 HHC Hardenberg 4 1 3 1 23 6
8 Gramsbergen 3 2 0 4 32 6
9 HHC Hardenberg 3 1 2 3 23 5
10 Bergentheim 1 1 2 3 25 5
11 Gramsbergen 2 1 2 4 35 5

Bergentheim 2

4e klasse

W G V D P
1 Marienberg 1 5 0 1 40 15
2 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 4 5 0 2 53 15
3 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 3 5 0 2 56 15
4 Bergentheim 2 4 0 1 28 12
5 HHC Hardenberg 6 4 0 4 26 12
6 HHC Hardenberg 8 2 2 2 23 8
7 SSA DVC Dedemsvaart 5 2 1 3 17 7
8 SSA DVC Dedemsvaart 4 2 1 5 33 7
9 Voorwaarts V. 2 2 0 5 29 6
10 HHC Hardenberg 10 0 0 6 12 0