Programma

woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
dinsdag 11 oktober
Bergentheim 2 - Marienberg 2 19:00
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
maandag 17 oktober
Bruchterveld 2 - Bergentheim 2 20:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
woensdag 9 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 10 19:00
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
woensdag 23 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 6 19:00
woensdag 30 november
Bergentheim 2 - Voorwaarts V. 2 19:00
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
woensdag 14 december
Marienberg 1 - Bergentheim 2 19:00
woensdag 11 januari
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 2 19:00
maandag 16 januari
Hardenberg '85 1 - Bergentheim 2 20:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
dinsdag 7 februari
HHC Hardenberg 7 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
woensdag 15 februari
Bergentheim 2 - ZVO/De Herberg 5 19:00
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
woensdag 8 maart
Bergentheim 2 - Bruchterveld 2 19:00
dinsdag 14 maart
HHC Hardenberg 10 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
dinsdag 28 maart
HHC Hardenberg 6 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
dinsdag 11 april
Voorwaarts V. 2 - Bergentheim 2 21:00
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
woensdag 19 april
Bergentheim 2 - Marienberg 1 19:00
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
dinsdag 25 april
Marienberg 2 - Bergentheim 2 19:00
maandag 1 mei
ZVO/De Herberg 5 - Bergentheim 2 21:00
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00
maandag 15 mei
Gramsbergen 3 - Bergentheim 1 22:00
woensdag 17 mei
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 1 19:00