Programma

zaterdag 1 oktober
Bergentheim JO17-1JM - HHC Hardenberg JO17-3 11:45
DTS '35 Ede VR2 - Bergentheim VR1 12:15
woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
zaterdag 8 oktober
Bergentheim VR1 - ASC '62 VR1 14:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
DVS'33 Ermelo VR1 - Bergentheim VR1 12:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 22 oktober
Bergentheim VR1 - Berkum VR1 14:30
zaterdag 29 oktober
De Zweef VR1 - Bergentheim VR1 17:00
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
Bergentheim VR1 - Colmschate '33 VR1 14:30
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
Blauw Geel '55 VR1 - Bergentheim VR1 12:30
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
Gramsbergen VR1 - Bergentheim VR1 14:30
zaterdag 3 december
Bergentheim VR1 - De Treffers VR1 14:30
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
SDC Putten VR1 - Bergentheim VR1 13:00
zaterdag 17 december
Bergentheim VR1 - GVVV VR1 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 4 februari
HHC Hardenberg VR1 - Bergentheim VR1 15:00
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Bergentheim VR1 - DTS '35 Ede VR2 14:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
ASC '62 VR1 - Bergentheim VR1 14:30
zaterdag 11 maart
Bergentheim VR1 - DVS'33 Ermelo VR1 14:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim VR1 - De Zweef VR1 14:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Colmschate '33 VR1 - Bergentheim VR1 15:00
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim VR1 - Blauw Geel '55 VR1 14:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
GVVV VR1 - Bergentheim VR1 14:30
zaterdag 22 april
Bergentheim VR1 - Gramsbergen VR1 14:30