Programma

zaterdag 28 januari
DKB JO9-1 - Bergentheim JO9-2 08:30
Bergentheim MO11-1 - Ruinerwold MO11-1 09:00
zaterdag 4 februari
Bergentheim JO9-2 - Langeveen JO9-1JM 09:00
Bergentheim MO11-1 - Olympia'28 MO11-1 09:00
PH JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 10:30
Bergentheim JO19-1 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1 12:15
Bergentheim 6 - SC Lutten 4 12:30
zaterdag 11 februari
HHC Hardenberg JO9-2 - Bergentheim JO9-2 09:00
SJO FC Dalfsen MO11-1 - Bergentheim MO11-1 09:00
Bergentheim JO17-1JM - Daarlerveen JO17-1 10:30
Sportlust Vroomshoop JO19-1 - Bergentheim JO19-1 12:00
Gramsbergen 5 - Bergentheim 6 12:30
zaterdag 18 februari
Marienberg 4 - Bergentheim 6 14:30
zaterdag 4 maart
Bergentheim JO9-2 - HHC Hardenberg JO9-3 09:00
Bergentheim MO11-1 - JCLE MO11-1 09:00
Bergentheim JO19-1 - De Zweef JO19-1 12:15
Hardenberg '85 JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 12:50
Hardenberg '85 6 - Bergentheim 6 14:45
zaterdag 11 maart
Bergentheim JO9-2 - F.C. Ommen JO9-3 09:00
Olympia'28 MO11-1 - Bergentheim MO11-1 09:00
Bergentheim JO17-1JM - RSC JO17-1JM 10:30
Bergentheim 6 - DVC Dedemsvaart 4 12:30
SJO FC Dalfsen JO19-2 - Bergentheim JO19-1 14:30
zaterdag 18 maart
DVC Dedemsvaart JO9-3JM - Bergentheim JO9-2 10:00
ASV '57 JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 10:30
Ruinerwold MO11-1 - Bergentheim MO11-1 11:00
Bergentheim JO19-1 - USV JO19-1 12:15
F.C. Ommen 10 - Bergentheim 6 13:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim JO19-1 - CSV'28 JO19-3 12:15
Bergentheim 6 - HHC Hardenberg 12 12:30
Juventa '12 JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 13:15
zaterdag 1 april
Bergentheim JO17-1JM - Vroomshoopse Boys JO17-2 12:15
SVVN JO19-1 - Bergentheim JO19-1 12:30
HHC Hardenberg 15 - Bergentheim 6 14:30
zaterdag 8 april
ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1 - Bergentheim JO19-1 11:00
Bergentheim JO17-1JM - PH JO17-2 11:00
zaterdag 15 april
Daarlerveen JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 11:30
Bergentheim JO19-1 - Sportlust Vroomshoop JO19-1 12:15
Bergentheim 6 - Marienberg 4 12:30
zaterdag 22 april
Bergentheim JO17-1JM - Hardenberg '85 JO17-1 12:15