Programma

zaterdag 3 december
Bergentheim JO17-1JM - Den Ham JO17-2 10:30
Bergentheim VR1 - De Treffers VR1 14:30
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 20:00
zaterdag 10 december
SDC Putten VR1 - Bergentheim VR1 12:00
Enter JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 14:30
Bergentheim 4 - HHC Hardenberg 10 14:30
dinsdag 13 december
De Zweef JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 19:00
zaterdag 17 december
SVVN JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 11:00
Bergentheim VR1 - GVVV VR1 13:45
Bruchterveld 3 - Bergentheim 4 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
zaterdag 21 januari
Bergentheim 4 - F.C. Ommen 7 14:30
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Voorwaarts V. 3 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 4 februari
Bergentheim 4 - Den Ham 4 14:30
HHC Hardenberg VR1 - Bergentheim VR1 15:15
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
SVV '56 2 - Bergentheim 4 12:45
Bergentheim VR1 - DTS '35 Ede VR2 14:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
ASC '62 VR1 - Bergentheim VR1 14:30
HHC Hardenberg 11 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 11 maart
Bergentheim VR1 - DVS'33 Ermelo VR1 14:30
Bergentheim 4 - SP Daarle 2 14:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
DETO 4 - Bergentheim 4 12:30
Bergentheim VR1 - De Zweef VR1 14:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 4 - Daarlerveen 2 14:30
Colmschate '33 VR1 - Bergentheim VR1 15:00
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim VR1 - Blauw Geel '55 VR1 14:30
Gramsbergen 4 - Bergentheim 4 14:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
GVVV VR1 - Bergentheim VR1 14:30
Bergentheim 4 - Voorwaarts V. 3 14:30
zaterdag 22 april
F.C. Ommen 7 - Bergentheim 4 12:30
Bergentheim VR1 - Gramsbergen VR1 14:30