Programma

dinsdag 7 februari
HHC Hardenberg 7 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Nieuwleusen SV JO11-2 - Bergentheim JO11-1 08:30
PH 2 - Bergentheim 2 12:00
Gramsbergen 5 - Bergentheim 6 12:30
woensdag 15 februari
Bergentheim 2 - ZVO/De Herberg 5 19:00
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 18 februari
Marienberg 4 - Bergentheim 6 14:30
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim JO11-1 - SJO FC Dalfsen JO11-2 09:00
Marienberg 2 - Bergentheim 2 13:30
Hardenberg '85 6 - Bergentheim 6 14:45
woensdag 8 maart
Bergentheim 2 - Bruchterveld 2 19:00
zaterdag 11 maart
Bergentheim JO11-1 - JCLE JO11-1 09:00
Bergentheim 2 - v.v. Hellendoorn 2 12:00
Bergentheim 6 - DVC Dedemsvaart 4 12:30
dinsdag 14 maart
HHC Hardenberg 10 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
F.C. Ommen 10 - Bergentheim 6 13:30
DETO 3 - Bergentheim 2 17:00
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 6 - HHC Hardenberg 12 12:30
dinsdag 28 maart
HHC Hardenberg 6 - Bergentheim 2 19:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 2 14:30
HHC Hardenberg 15 - Bergentheim 6 14:30
dinsdag 11 april
Voorwaarts V. 2 - Bergentheim 2 21:00
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Bergentheim 2 - F.C. Ommen 2 12:00
Bergentheim 6 - Marienberg 4 12:30
woensdag 19 april
Bergentheim 2 - Marienberg 1 19:00
zaterdag 22 april
Juventa '12 2 - Bergentheim 2 14:15
F.C. Ommen 8 - Bergentheim 6 14:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
dinsdag 25 april
Marienberg 2 - Bergentheim 2 19:00
maandag 1 mei
ZVO/De Herberg 5 - Bergentheim 2 21:00
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00
zaterdag 13 mei
SC Lutten 3 - Bergentheim 6 14:30
maandag 15 mei
Gramsbergen 3 - Bergentheim 1 22:00