Programma

woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
zaterdag 8 oktober
Bergentheim 6 - Hardenberg '85 6 14:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 6 14:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 29 oktober
Bergentheim 6 - F.C. Ommen 10 14:30
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
HHC Hardenberg 12 - Bergentheim 6 14:30
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
Bergentheim 6 - HHC Hardenberg 15 12:30
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
Bergentheim 6 - F.C. Ommen 8 14:30
zaterdag 3 december
Vroomshoopse Boys 4 - Bergentheim 6 14:30
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
Bergentheim 6 - SC Lutten 3 12:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Marienberg 4 - Bergentheim 6 14:30
zaterdag 4 februari
Bergentheim 6 - SC Lutten 4 14:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 6 12:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Hardenberg '85 6 - Bergentheim 6 14:45
zaterdag 11 maart
Bergentheim 6 - DVC Dedemsvaart 4 12:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
F.C. Ommen 10 - Bergentheim 6 13:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 6 - HHC Hardenberg 12 12:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
HHC Hardenberg 15 - Bergentheim 6 14:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Bergentheim 6 - Marienberg 4 12:30
zaterdag 22 april
F.C. Ommen 8 - Bergentheim 6 14:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00
zaterdag 13 mei
SC Lutten 3 - Bergentheim 6 14:30
maandag 15 mei
Gramsbergen 3 - Bergentheim 1 22:00