Programma

zaterdag 7 oktober
Bergentheim JO11-1 - Hardenberg '85 JO11-1JM 09:00
HHC Hardenberg JO13-2JM - Bergentheim JO13-1 10:30
Bergentheim MO17-1 (9-tal) - DVC Dedemsvaart MO17-1 10:30
GFC 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 11 oktober
EMMS 1 - Bergentheim 2 21:00
vrijdag 13 oktober
Heino VR25+2 - Bergentheim VR25+1 19:30
zaterdag 14 oktober
F.C. Ommen JO11-3 - Bergentheim JO11-1 08:45
Bergentheim JO13-1 - DVC Dedemsvaart JO13-2 09:00
Bruchterveld MO17-1 - Bergentheim MO17-1 (9-tal) 10:30
Bergentheim 1 - Voorwaarts V. 1 14:30
woensdag 18 oktober
Bergentheim 2 - Dalfsen 2 18:30
vrijdag 20 oktober
Bergentheim VR25+1 - SJO VCHW VR25+2 19:30
woensdag 25 oktober
Bergentheim 3 - Bergentheim 2 18:30
vrijdag 27 oktober
Bergentheim VR25+1 - Heino VR25+1 19:30
zaterdag 28 oktober
DES 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 1 november
Bergentheim 2 - DVC Dedemsvaart 3 19:30
zaterdag 4 november
Bergentheim 1 - Kloosterhaar 1 14:30
woensdag 8 november
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 2 20:00
vrijdag 10 november
Raalte VR25+2 - Bergentheim VR25+1 19:45
zaterdag 11 november
Bruchterveld 1 - Bergentheim 1 14:30
vrijdag 17 november
Bergentheim VR25+1 - HHC Hardenberg VR25+3 19:30
zaterdag 18 november
Bergentheim 1 - SP Daarle 1 14:30
woensdag 22 november
Bergentheim 2 - Marienberg 1 19:30
vrijdag 24 november
SJO VCHW VR25+1 - Bergentheim VR25+1 19:30
zaterdag 25 november
Marienberg 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 29 november
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 2 december
Bergentheim 1 - Avereest 1 14:30
woensdag 6 december
Bergentheim 2 - DVC Dedemsvaart 5 18:30
vrijdag 8 december
Bergentheim VR25+1 - EMMS VR25+1 19:30
zaterdag 9 december
Hardenberg '85 1 - Bergentheim 1 14:30
dinsdag 16 januari
HHC Hardenberg 9 - Bergentheim 2 21:30
zaterdag 20 januari
RKSV Bornerbroek 1 - Bergentheim 1 14:00
zaterdag 27 januari
Bergentheim 1 - SC Lutten 1 14:30
woensdag 31 januari
ZVO/De Herberg 4 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 3 februari
s.v. Rijssen 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 7 februari
Bergentheim 2 - Gramsbergen 5 19:30
woensdag 14 februari
Marienberg 2 - Bergentheim 2 18:30
zaterdag 24 februari
Bergentheim 1 - avc Heracles 1 14:30
woensdag 28 februari
Bergentheim 2 - Bergentheim 3 18:30
zaterdag 2 maart
Bergentheim 1 - GFC 1 14:30