Programma

zaterdag 8 oktober
Oranje Nassau VR2 - Bergentheim VR3 12:30
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 14:30
zaterdag 15 oktober
Bergentheim VR3 - ST: EMMS/SC Lutten VR2 12:30
Wilhelminaschool 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 22 oktober
Bergentheim VR3 - DOS '37 VR1 14:30
zaterdag 29 oktober
HHC Hardenberg VR4 - Bergentheim VR3 10:30
Bergentheim 1 - De Esch 1 14:30
zaterdag 5 november
Bergentheim VR3 - Excelsior '31 VR1 12:30
SVVN 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 12 november
ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Bergentheim VR3 12:45
Bergentheim 1 - Rigtersbleek 1 14:30
zaterdag 19 november
Marienberg 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 26 november
v.v. Hellendoorn VR3 - Bergentheim VR3 14:30
Bergentheim 1 - v.v. Hellendoorn 1 14:30
zaterdag 3 december
Bergentheim VR3 - MVV '69 VR1 12:30
Juventa '12 1 - Bergentheim 1 17:00
zaterdag 10 december
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 14:30
Bergentheim 1 - Kloosterhaar 1 14:30
zaterdag 21 januari
Bergentheim 1 - ATC '65 1 14:30
zaterdag 28 januari
Bergentheim VR3 - Marienberg VR2 12:30
Daarlerveen 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 4 februari
DOS '37 VR1 - Bergentheim VR3 12:30
zaterdag 11 februari
Bergentheim VR3 - Den Ham VR2 12:30
DES 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 4 maart
Bergentheim VR3 - Oranje Nassau VR2 12:30
Bruchterveld 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 11 maart
ST: EMMS/SC Lutten VR2 - Bergentheim VR3 11:00
Bergentheim 1 - Wilhelminaschool 1 14:30
zaterdag 18 maart
Bergentheim VR3 - HHC Hardenberg VR4 12:30
De Esch 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 25 maart
Excelsior '31 VR1 - Bergentheim VR3 11:00
Bergentheim 1 - SVVN 1 14:30
zaterdag 1 april
Bergentheim VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
Rigtersbleek 1 - Bergentheim 1 15:30
zaterdag 15 april
Marienberg VR2 - Bergentheim VR3 12:30
Bergentheim 1 - Marienberg 1 14:30
zaterdag 22 april
Bergentheim VR3 - v.v. Hellendoorn VR3 12:30
v.v. Hellendoorn 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 29 april
Bergentheim 1 - Juventa '12 1 14:30
zaterdag 13 mei
Bergentheim VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 12:30