Programma

woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
zaterdag 8 oktober
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 14:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
Wilhelminaschool 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 29 oktober
Bergentheim 1 - De Esch 1 14:30
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
SVVN 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
Bergentheim 1 - Rigtersbleek 1 14:30
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
zaterdag 19 november
Marienberg 1 - Bergentheim 1 14:30
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
Bergentheim 1 - v.v. Hellendoorn 1 14:30
zaterdag 3 december
Juventa '12 1 - Bergentheim 1 17:00
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
Bergentheim 1 - Kloosterhaar 1 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
zaterdag 21 januari
Bergentheim 1 - ATC '65 1 14:30
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Daarlerveen 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
DES 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bruchterveld 1 - Bergentheim 1 14:30
zaterdag 11 maart
Bergentheim 1 - Wilhelminaschool 1 14:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
De Esch 1 - Bergentheim 1 14:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 1 - SVVN 1 14:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Rigtersbleek 1 - Bergentheim 1 15:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Bergentheim 1 - Marienberg 1 14:30
zaterdag 22 april
v.v. Hellendoorn 1 - Bergentheim 1 14:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 29 april
Bergentheim 1 - Juventa '12 1 14:30
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00