Programma

zaterdag 3 december
Juventa '12 1 - Bergentheim 1 17:00
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 20:00
zaterdag 10 december
Bergentheim 1 - Kloosterhaar 1 14:30
Bergentheim 4 - HHC Hardenberg 10 14:30
zaterdag 17 december
Bruchterveld 3 - Bergentheim 4 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
zaterdag 21 januari
Bergentheim 1 - ATC '65 1 14:30
Bergentheim 4 - F.C. Ommen 7 14:30
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Daarlerveen 1 - Bergentheim 1 14:30
Voorwaarts V. 3 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 4 februari
Bergentheim 4 - Den Ham 4 14:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
SVV '56 2 - Bergentheim 4 12:45
DES 1 - Bergentheim 1 14:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bruchterveld 1 - Bergentheim 1 14:30
HHC Hardenberg 11 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 11 maart
Bergentheim 1 - Wilhelminaschool 1 14:30
Bergentheim 4 - SP Daarle 2 14:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
DETO 4 - Bergentheim 4 12:30
De Esch 1 - Bergentheim 1 14:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 1 - SVVN 1 14:30
Bergentheim 4 - Daarlerveen 2 14:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 4 14:30
Rigtersbleek 1 - Bergentheim 1 15:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Bergentheim 1 - Marienberg 1 14:30
Bergentheim 4 - Voorwaarts V. 3 14:30
zaterdag 22 april
F.C. Ommen 7 - Bergentheim 4 12:30
v.v. Hellendoorn 1 - Bergentheim 1 14:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 29 april
Bergentheim 1 - Juventa '12 1 14:30
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00
zaterdag 13 mei
Kloosterhaar 1 - Bergentheim 1 14:30