Programma

zaterdag 8 oktober
Oranje Nassau VR2 - Bergentheim VR3 12:30
dinsdag 11 oktober
Bergentheim 2 - Marienberg 2 19:00
zaterdag 15 oktober
Bergentheim VR3 - ST: EMMS/SC Lutten VR2 12:30
maandag 17 oktober
Bruchterveld 2 - Bergentheim 2 20:30
zaterdag 22 oktober
Bergentheim VR3 - DOS '37 VR1 14:30
zaterdag 29 oktober
HHC Hardenberg VR4 - Bergentheim VR3 10:30
zaterdag 5 november
Bergentheim VR3 - Excelsior '31 VR1 12:30
woensdag 9 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 10 19:00
zaterdag 12 november
ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Bergentheim VR3 12:45
woensdag 23 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 6 19:00
zaterdag 26 november
v.v. Hellendoorn VR3 - Bergentheim VR3 14:30
woensdag 30 november
Bergentheim 2 - Voorwaarts V. 2 19:00
zaterdag 3 december
Bergentheim VR3 - MVV '69 VR1 12:30
zaterdag 10 december
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 14:30
woensdag 14 december
Marienberg 1 - Bergentheim 2 19:00
woensdag 11 januari
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 2 19:00
maandag 16 januari
Hardenberg '85 1 - Bergentheim 2 20:30
zaterdag 28 januari
Bergentheim VR3 - Marienberg VR2 12:30
zaterdag 4 februari
DOS '37 VR1 - Bergentheim VR3 12:30
dinsdag 7 februari
HHC Hardenberg 7 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 11 februari
Bergentheim VR3 - Den Ham VR2 12:30
woensdag 15 februari
Bergentheim 2 - ZVO/De Herberg 5 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim VR3 - Oranje Nassau VR2 12:30
woensdag 8 maart
Bergentheim 2 - Bruchterveld 2 19:00
zaterdag 11 maart
ST: EMMS/SC Lutten VR2 - Bergentheim VR3 11:00
dinsdag 14 maart
HHC Hardenberg 10 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 18 maart
Bergentheim VR3 - HHC Hardenberg VR4 12:30
zaterdag 25 maart
Excelsior '31 VR1 - Bergentheim VR3 11:00
dinsdag 28 maart
HHC Hardenberg 6 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 1 april
Bergentheim VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
dinsdag 11 april
Voorwaarts V. 2 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 15 april
Marienberg VR2 - Bergentheim VR3 12:30
woensdag 19 april
Bergentheim 2 - Marienberg 1 19:00
zaterdag 22 april
Bergentheim VR3 - v.v. Hellendoorn VR3 12:30
dinsdag 25 april
Marienberg 2 - Bergentheim 2 19:00
maandag 1 mei
ZVO/De Herberg 5 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 13 mei
Bergentheim VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 12:30
woensdag 17 mei
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 1 19:00
zaterdag 20 mei
MVV '69 VR1 - Bergentheim VR3 14:30