Programma

woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Nieuwleusen SV JO11-2 - Bergentheim JO11-1 08:30
Bergentheim JO11-2 - Kloosterhaar JO11-1JM 09:00
Bergentheim JO17-1JM - Daarlerveen JO17-1 10:30
Bergentheim VR3 - Den Ham VR2 12:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim JO11-1 - SJO FC Dalfsen JO11-2 09:00
Hardenberg '85 MO11-1 - Bergentheim JO11-2 09:45
Bergentheim VR3 - Oranje Nassau VR2 12:30
Hardenberg '85 JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 12:50
zaterdag 11 maart
DVC Dedemsvaart JO11-2 - Bergentheim JO11-2 08:30
Bergentheim JO11-1 - JCLE JO11-1 09:00
Bergentheim JO17-1JM - RSC JO17-1JM 10:30
ST: EMMS/SC Lutten VR2 - Bergentheim VR3 11:00
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-4 09:00
ASV '57 JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 10:30
Bergentheim VR3 - HHC Hardenberg VR4 12:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Excelsior '31 VR1 - Bergentheim VR3 11:00
Juventa '12 JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 13:15
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim JO17-1JM - Vroomshoopse Boys JO17-2 12:15
Bergentheim VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
zaterdag 8 april
Bergentheim JO17-1JM - PH JO17-2 11:00
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 14:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Daarlerveen JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM 11:30
Marienberg VR2 - Bergentheim VR3 12:30
zaterdag 22 april
Bergentheim JO17-1JM - Hardenberg '85 JO17-1 12:15
Bergentheim VR3 - v.v. Hellendoorn VR3 12:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 6 mei
RSC JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 14:30
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00
zaterdag 13 mei
Bergentheim JO17-1JM - ASV '57 JO17-1JM 12:15
Bergentheim VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 12:30
maandag 15 mei
Gramsbergen 3 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 20 mei
Bergentheim JO17-1JM - Juventa '12 JO17-2 10:30