Programma

zaterdag 1 oktober
Bergentheim JO17-1JM - HHC Hardenberg JO17-3 11:45
Den Ham VR2 - Bergentheim VR3 12:00
woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
zaterdag 8 oktober
Oranje Nassau VR2 - Bergentheim VR3 12:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
Bergentheim VR3 - ST: EMMS/SC Lutten VR2 12:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 22 oktober
Bergentheim VR3 - DOS '37 VR1 14:30
zaterdag 29 oktober
HHC Hardenberg VR4 - Bergentheim VR3 10:30
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
Bergentheim VR3 - Excelsior '31 VR1 12:30
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 - Bergentheim VR3 12:45
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
v.v. Hellendoorn VR3 - Bergentheim VR3 14:30
zaterdag 3 december
Bergentheim VR3 - MVV '69 VR1 12:30
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
Vroomshoopse Boys VR1 - Bergentheim VR3 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Bergentheim VR3 - Marienberg VR2 12:30
zaterdag 4 februari
DOS '37 VR1 - Bergentheim VR3 12:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Bergentheim VR3 - Den Ham VR2 12:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim VR3 - Oranje Nassau VR2 12:30
zaterdag 11 maart
ST: EMMS/SC Lutten VR2 - Bergentheim VR3 11:00
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim VR3 - HHC Hardenberg VR4 12:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Excelsior '31 VR1 - Bergentheim VR3 11:00
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Marienberg VR2 - Bergentheim VR3 12:30
zaterdag 22 april
Bergentheim VR3 - v.v. Hellendoorn VR3 12:30