Programma

zaterdag 1 oktober
Bergentheim JO17-1JM - HHC Hardenberg JO17-3 11:45
Hardenberg '85 VR1 - Bergentheim VR2 14:30
woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
zaterdag 8 oktober
DETO VR1 - Bergentheim VR2 14:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
Bergentheim VR2 - F.C. Ommen VR2 12:00
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 29 oktober
SVZW VR1 - Bergentheim VR2 14:30
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
Bergentheim VR2 - Gramsbergen VR2 12:00
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
EDON VR1 - Bergentheim VR2 11:00
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
ZAC VR2 - Bergentheim VR2 16:15
zaterdag 3 december
Bergentheim VR2 - DVC Dedemsvaart VR1 12:00
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
HHC Hardenberg VR3 - Bergentheim VR2 12:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Bergentheim VR2 - Marienberg VR1 12:00
zaterdag 4 februari
SVI VR1 - Bergentheim VR2 12:00
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Bergentheim VR2 - Hardenberg '85 VR1 12:00
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim VR2 - DETO VR1 12:00
zaterdag 11 maart
F.C. Ommen VR2 - Bergentheim VR2 12:30
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim VR2 - SVZW VR1 12:00
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Gramsbergen VR2 - Bergentheim VR2 12:30
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim VR2 - EDON VR1 12:00
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Marienberg VR1 - Bergentheim VR2 14:30
zaterdag 22 april
Bergentheim VR2 - ZAC VR2 12:00
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00