Programma

woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
zaterdag 8 oktober
DETO 9 - Bergentheim 5 14:30
woensdag 12 oktober
DVC Dedemsvaart 4 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 15 oktober
Bergentheim 5 - ASV '57 6 14:30
woensdag 19 oktober
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 2 19:00
zaterdag 29 oktober
Hardenberg '85 5 - Bergentheim 5 12:50
woensdag 2 november
Bergentheim 1 - Gramsbergen 2 19:00
zaterdag 5 november
Bergentheim 5 - Den Ham 6 14:30
woensdag 9 november
DVC Dedemsvaart 2 - Bergentheim 1 22:00
zaterdag 12 november
HHC Hardenberg 16 - Bergentheim 5 12:30
woensdag 16 november
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
zaterdag 19 november
Sportlust Vroomshoop 2 - Bergentheim 5 14:30
maandag 21 november
Gramsbergen 2 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 26 november
DOS '37 7 - Bergentheim 5 12:45
zaterdag 3 december
Bergentheim 5 - HHC Hardenberg 14 14:30
woensdag 7 december
DVC Dedemsvaart 3 - Bergentheim 1 21:00
zaterdag 10 december
Lemele 2 - Bergentheim 5 14:30
woensdag 18 januari
Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00
maandag 23 januari
HHC Hardenberg 5 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 28 januari
Bergentheim 5 - Marienberg 3 14:30
zaterdag 4 februari
Bergentheim 7 - Bergentheim 5 12:30
woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
zaterdag 11 februari
Bergentheim 5 - Sportlust Vroomshoop 2 14:30
woensdag 15 februari
Gramsbergen 5 - Bergentheim 1 21:00
maandag 20 februari
ZVO/De Herberg 2 - Bergentheim 1 20:00
woensdag 1 maart
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 4 19:00
zaterdag 4 maart
Bergentheim 5 - DETO 9 14:30
zaterdag 11 maart
ASV '57 6 - Bergentheim 5 12:15
woensdag 15 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 4 19:00
zaterdag 18 maart
Bergentheim 5 - Hardenberg '85 5 14:30
maandag 20 maart
HHC Hardenberg 2 - Bergentheim 1 19:30
zaterdag 25 maart
Den Ham 6 - Bergentheim 5 14:15
woensdag 29 maart
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 2 19:00
zaterdag 1 april
Bergentheim 5 - HHC Hardenberg 16 14:30
dinsdag 11 april
HHC Hardenberg 3 - Bergentheim 1 21:30
zaterdag 15 april
Marienberg 3 - Bergentheim 5 14:30
zaterdag 22 april
Bergentheim 5 - DOS '37 7 14:30
maandag 24 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 1 22:00
woensdag 10 mei
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 19:00