Programma

woensdag 5 oktober
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
zaterdag 8 oktober
Bergentheim 4 - HHC Hardenberg 11 12:30
dinsdag 11 oktober
Bergentheim 2 - Marienberg 2 19:00
zaterdag 15 oktober
SP Daarle 2 - Bergentheim 4 14:30
maandag 17 oktober
Bruchterveld 2 - Bergentheim 2 20:30
zaterdag 22 oktober
Den Ham 4 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 29 oktober
Bergentheim 4 - DETO 4 12:30
zaterdag 5 november
Daarlerveen 2 - Bergentheim 4 14:30
woensdag 9 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 10 19:00
zaterdag 12 november
Bergentheim 4 - Gramsbergen 4 14:30
woensdag 23 november
Bergentheim 2 - HHC Hardenberg 6 19:00
zaterdag 26 november
Bergentheim 4 - F.C. Ommen 7 14:30
woensdag 30 november
Bergentheim 2 - Voorwaarts V. 2 19:00
zaterdag 3 december
Bruchterveld 3 - Bergentheim 4 12:00
zaterdag 10 december
Bergentheim 4 - HHC Hardenberg 10 14:30
woensdag 14 december
Marienberg 1 - Bergentheim 2 19:00
woensdag 11 januari
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 2 19:00
maandag 16 januari
Hardenberg '85 1 - Bergentheim 2 20:30
zaterdag 28 januari
Voorwaarts V. 3 - Bergentheim 4 14:30
zaterdag 4 februari
Bergentheim 4 - Den Ham 4 14:30
dinsdag 7 februari
HHC Hardenberg 7 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 11 februari
SVV '56 2 - Bergentheim 4 12:45
woensdag 15 februari
Bergentheim 2 - ZVO/De Herberg 5 19:00
zaterdag 4 maart
HHC Hardenberg 11 - Bergentheim 4 14:30
woensdag 8 maart
Bergentheim 2 - Bruchterveld 2 19:00
zaterdag 11 maart
Bergentheim 4 - SP Daarle 2 14:30
dinsdag 14 maart
HHC Hardenberg 10 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 18 maart
DETO 4 - Bergentheim 4 12:30
zaterdag 25 maart
Bergentheim 4 - Daarlerveen 2 14:30
dinsdag 28 maart
HHC Hardenberg 6 - Bergentheim 2 19:30
zaterdag 1 april
Gramsbergen 4 - Bergentheim 4 14:30
dinsdag 11 april
Voorwaarts V. 2 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 15 april
Bergentheim 4 - Voorwaarts V. 3 14:30
woensdag 19 april
Bergentheim 2 - Marienberg 1 19:00
zaterdag 22 april
F.C. Ommen 7 - Bergentheim 4 12:30
dinsdag 25 april
Marienberg 2 - Bergentheim 2 19:00
maandag 1 mei
ZVO/De Herberg 5 - Bergentheim 2 21:00
zaterdag 13 mei
HHC Hardenberg 10 - Bergentheim 4 14:30
woensdag 17 mei
Bergentheim 2 - Hardenberg '85 1 19:00
zaterdag 20 mei
Bergentheim 4 - Bruchterveld 3 14:30