UPDATE: Gasloos Sportpark – Start werkzaamheden vanaf 9 juni 2025
De voorbereidingen voor een volledig gasloos sportpark gaan nu echt van start! Afgelopen week is de opdracht verstrekt aan Intu om te beginnen met de geplande werkzaamheden.
Zoals besproken tijdens de ingelaste ledenvergadering, zullen de volgende werkzaamheden plaatsvinden op de onderstaande locaties:
Kantine: installatie van warmtepompen en uitbreiding van het aantal zonnepanelen
Tribune: in de ruimte achter de tribune wordt de installatie geplaatst voor kleedkamers 1 t/m 8 en de tribune zelf
Kleedkamers 1 t/m 8: vervanging van de aanvoer voor douchewater, verwijdering van de oude installaties en plaatsing van zonnepanelen
Kleedkamers 11 en 12: installatie van warmtepompen en nieuwe douchevoorzieningen
Belangrijke informatie:
Startdatum werkzaamheden: maandag 9 juni 2025
Vanaf deze datum is er geen douchewater beschikbaar tot nader bericht
Kleedkamers naast de kantine blijven open, maar zonder douchevoorziening
Overige kleedkamers zijn niet beschikbaar en worden afgesloten
Er wordt een nieuwe stroomkabel gelegd tussen de kantine en de tribune, waarvoor het straatwerk bij de kantine tijdelijk wordt opengebroken
Mogelijke beperkte toegankelijkheid van delen van het sportpark – houd hier rekening mee
De kantine blijft open volgens het reguliere zomerschema. Ons streven is dat het volledige sportpark weer gebruiksklaar is voor de start van het nieuwe seizoen.
